Dziś jest: Czwartek, 18 Sierpień 2022 rok
Firma PiD-MILL Nowoczesne Technologie
Firma PiD-MILL Nowoczesne Technologie
Firma PiD-MILL Nowoczesne Technologie

Ploter Frezujący

Ploter frezujący Głównym urządzeniem firmy PiD-MILL jest ploter frezujący firmy Kimla o obszarze roboczym x1000 y15000 z150. Jest to profesjonalnego plotera frezujcego do plesy, sklejki, MDF, PVC, aluminium, materiałów twardych, kompozytów, metali, kamieni.
Obrabiarki CNC (Computer Numerical Control) firmy KIMLA przeznaczone są do obróbki materiałów poprzez frezowanie, cięcie, wykrawanie, wypalanie na maszynach sterowanych komputerowo (Obrabiarki Numeryczne). Frezarka ta cechuje się trwałością, prostą konstrukcją i obsługą a jednocześnie jest niezawodna i trwała.
Dzięki unikalnemu systemowi sterowania została zwiększona wydajność, co pozwala na skrócenie całkowitego czasu wykonania detalu do minimum.
Zastosowanie systemu sterowania CNC wraz z oprogramowaniem CAD/CAM firmy Kimla gwarantujemy najwyższą integralność systemu.


Ploter Frezujący BFN 1110

FREZARKA CNC Kolejna maszyną wspomagającą produkcję firmy PiD-MILL jest Ploter Frezujący BFN 1110 o obszarze roboczym x1100 y1250 z500. Profesjonalna Frezarka CNC dla form i modeli aluminiowych. Wrzeciono 24.000 rpm, 7kW. Dzięki systemowi sterowania z dynamiczną analizą wektorów i serwonapędom Direct Position Controll, jest jedną z najszybszych frezarek CNC do modeli. Prędkości posuwów dochodzą do 0.5m/s a przyspieszenie sięga 0.5g
Wysoka rozdzielczość pozycjonowania (0.001mm) w połączeniu z technologią wygładzania ruchów zapewnia doskonałą gładkość obrabianych powierzchni przy zachowaniu wysokiej wydajności. Obrabiarka ta dostępna jest w obszarach roboczych od 700x500 do 1500x1500mm. System automatycznej korekcji długości narzędzia pozwala na pominięcie wielu czasochłonnych procedur ustawiania narzędzia i zapobiega błędom z tym związanym, a chłodzenie mgłą olejową powoduje jeszcze większą gładkość powierzchni i przedłużenie żywotności narzędzi.


Dane ze strony producenta www.kimla.pl
Powrót na stronę główną firmy PPHU PiD-MILL Polska wersja językowa English version Deutsche version